socialinis darbas

Apie mus

Dalyvauk, kurk, dalinkis

Sveiki atvykę į svetainę, kurioje rasite informacijos, įdomybių apie socialinį darbą, Lietuvos socialinių darbuotojų asociaciją, galėsite diskutuoti Jums įdomiomis ir rūpimomis temomis, dalyvauti projektuose, pasisemti patirties ar tiesiog surasti širdžiai mielą skaitinuką.

Svetainėje publikuojame elektroninį žurnalą "Socialinė sveikata", skirtą dėstytojams, studentams ir praktikams. Žurnale publikuojami straipsniai, susiję su visuomenės sveikata, socialiniu darbu, slauga ir burnos priežiūra. Tai originalūs, kituose leidiniuose neskelbti Lietuvos ir užsienio autorių straipsniai, kurie reprezentuoja autorių atliktų tyrimų rezultatus, analizuojamas teorines ir praktines problemas ir jų sprendimo būdus. Siekiant užtikrinti publikuojamų straipsnių kokybę, leidinyje publikuojami redakcinės kolegijos atrinkti ir recenzuoti tos srities mokslininkų ar specialistų straipsniai. 

Svetainė dar visai jauna ir nuolat papildoma nauja informacija bei galimybėmis aktyviai dalyvauti socialinio darbo erdvėje.

Kviečiame kurti kartu...


Svetainė socialinisdarbas.lt - viešosios įstaigos Reabilitacijos technika administruojama erdvė socialinio darbo idėjoms, patirties sklaidai, bendriems tyrimams bei projektams...

VšĮ logotipas

 

Kviečiame mus paremti per PayPal